З кожним роком місто, а особливо столиця стає більш урбанізованою. З’являється більше мешканців, все більше людей приїжджають до столиці чи то працюваті, чи відпочивати. Тому дуже важливо помірковано витрачати час. Сучасне місто динамічне, метушливе, а міські жителі живуть за принципом: “ час - це гроші”. Ви ніколи не замислювалися скільки свого часу Ви проводите в дорозі, а особливо в заторах? Той час, якій можна використати з користю.

Яким же чином мінімізувати час проведений в заторі? Рішення просте, проте для більшості воно буде революційним. Пересісти на самокат. В деяких країнах світу самкат вважається міським транспортом(urban transport). Самокат зручно складається і його вага дозволяє переносити його з собою. Він не займає багато місця в транспорті. Він зручній у використанні тоді, коли треба комбінувати декілька видів транспорту автобус - метро – трамвай тощо.

Проте чи легко зламати застарілі стереотипи. Самокат – це ж іграшка для дитини. І дійсно дитиною з самокатом нікого не здивує, але якщо на самокат стане доросла людина то це викличе у перехожих лише посмішки і зловтішання.

І це в той час коли в Нью- Йорку, Сіднеї, Амстердамі чи в Берліні дорослим із самокатом уже нікого не здивуєш. Самокат став наяду із велосипедом невідємною частиною життя цих людей

На самокаті були помічені такі відмі актори як: Хью Джекман, Кейт Хадсон, Ума Турман та інші. Ці знаменитості аж ніяк не вважають самокат чимось абсурдним та негідним їх уваги.Самокатом не важко користуватися, не потрібно ніякіх особливих навичок або вмінь, просто поставив одну ногу на платформу іншою відштовхнувся і поїхав. При чому ризик отримати травму мінімальний. Крім того самокат це – зручно, єкономічно, єкологічно, спортивно й корисно для здоров’я.

Тож давайте і ми, українці, будемо рухатись в ногу із часом, роблячи своє життя цікавіше, а пересування зручнішим.

 


Назад