Плануєш відпустку з дітьми на море, або подорож в Європу і зазвичай переміщаєшся на автомобілі візьми в оренду автокрісло Romer Tri Fix. На нашу думку  автокрісло Romer Tri Fix найбільш комфортне та безпечне автокрісло  для дитини. 

Група 1 - від 9 місяців до 4-х років.

Вага дитини від 9 - 18 кг.

Зріст дитини від 69 см. до  98 см.

Німецькі автокрісла марки Romer вважаються одними з найбезпечніших автокрісел в світі.

Девіз компанії "Захист дітей в сучасному дорожньому русі".

Сьогодні 40% всіх проданих автокрісел для дітей в Англії та Німеччині носять марку Britax-Romer. А такі визнані лідери в області безпеки, як Mercedes-Benz, Volvo, Volkswagen і Toyota, пропонують їх в якості оригінального додаткового обладнання.

Компанія Romer знаходиться в авангарді розробників інноваційних продуктів, завжди виконують навіть ті критерії краш тесту, які вище нормативів. Це одна з причин, чому переможцем випробувань часто виступає марка ROMER. Випробування нових моделей Romer проводить на власному полігоні, оснащеним новітнім технічним обладнанням для проведення ефективних дослідженнях. Близько 150 краш-тестів на рік - це без урахування випробувань у партнерів-автовиробників.

Особливості системи безпеки автокрісла Romer Tri Fix виявляються в наявності додаткового якірного ременя V-Tether, який в поєднанні з удосконаленою системою надійного кріплення ISOFIX + виключає перекидання і обертання автокрісла.

Важільна система “заземлення” удару Pivot Link, мінімізує рух крісла вперед в разі лобового зіткнення, а також  унікальна технологія в підголовнику Si -PAD  (інтегровані в боковини подушки безпеки) це надійний захист від бокових ударів.

Автокрісоло кріпиться системою ISOFIX по ходу руху автомобіля.

Дитина в кріслі фіксується внутрішніми п'яти точковими ременями безпеки, оснащеними поліпшеними накладками.

Автокрісло відповідає європейським стандартам безпеки ECE R44/04

Вартість оренди автокрісла залежить від днів на скільки орендуєте автокрісло.

Від 1 до 2 днів - 60 грн. за добу

Від 3 до 6 днів - 45 грн.  за добу

Від 7 до 15 днів - 20 грн.  за добу

Від 16 до 30 днів - 18 грн.  за добу

Більше 31 дня - 15 грн.  за добу

Залогова вартість автокрісла - 1000 грн.

 

Подорожуйте комфортно із 196 RENTAL!

 


Назад