Футболгольф тепер і в Україні!
Київська компанія 196 Rental є одним із спонсорів 1 -го в Україні поля для гри в футболгольф.
Футболгольф це відносно новий вид спорту для проведення дозвілля. Суміш футболу, гольфа й міні-гольфу. 

Футболгольф - спортивна гра, в якій окремі учасники або команди змагаються, заганяючи футбольний м'яч в спеціальні лунки ударами ноги, намагаючись пройти відведену дистанцію за мінімальну кількість ударів.

Перші офіційні футболгольфні поля були створені в Данії більше 8 років тому, сьогодні налічується більше 50 полів по всьому світу. Більше половини з них у Скандинавії. Також є в Швеції, Німеччини, Норвегії, Данії і Самоа.
Перший Чемпіонат Світу з футболгольфу відбувся в Дірмштайне, Німеччина в 2007 році, в якому за першість змагалися гравці від Данії, Німеччини та Іспанії. З тих пір Чемпіонат світу проходить щороку.

Офіційні правила футболгольфа регулюються Всесвітньою асоціацією футболгольфа (WFGA). Мета організації у створенні постійно діючих правил футболгольфа, що б гравці з усього світу могли грати за єдиними правилами. А також стверджує дати проведення турнірів і змагань. За своєю природою цей вид спорту має величезний потенціал. Немає необхідності в купівлі дорогого обладнання, спеціального одягу, не потрібно мати навички або досвід гри. Все цікаве - просто. Необхідно поле, м'яч для гри в футбол, а далі бери м'яч і забивай його в лунку.

Перше в Україні футбогольфне поле знаходитися в селищі Верем'я це 55 км. від центру Києва. Розташоване поле в мальовничому куточку в центральній частині Київської області, на правому березі Дніпра. Оточене поле пагорбами і озером.

Відкриття поля для футболгольфа відбулося 24 -25 травня 2014.

Це перше поле для гри в футболгольф в Східній Європі, найближче поле знаходитися під Дрезденом (Німеччина), це 1465 км. від Києва.
Всього нараховується 18 лунок, різної довжини від 31 до 196 метрів і різного виду складності.
Особливістю цього поля є досить складна по проходженню 9 лунка, метраж цієї лунки складає рівно 196 метрів. Це друга за довжиною лунка в світі. Cамаа довга лунка знаходиться в місті Детмольд, Німеччина.

Спонсор 9 лунки компанія 196 Rental.

Також партнером в Україні є сімейний кінно-спортивний клуб DERGACHEV який знаходиться 1500м від футболгольфного поля з розвиненою інфраструктурою: готель; конференц-зал; басейн, сауна; тенісний корт; кінний спорт; рибалка; еко-ресторан (продукція власного фермерського господарства).
Наявність інфраструктури дозволяє весело і цікаво провести Корпоротиви, дні народження або інші святкування на природі змагаючись та граючи в захоплюючу гру - футболгольф.
Футболгольф, також, гра сімейна,в ній немає обмежень у віці. Можна грати як дітям, пенсіонерам так і професійним гравцям у футбол. Кожен знайде в цій грі щось своє.
Веселе проведення часу з сім'єю на свіжому повітрі, що може бути краще!


Назад